Výstavní úspěchy 2019
           
           

 
  datum
    výstava
        jméno psa
 barev. a vel. ráz, třída
        ocenění
    majitel
 19.05.2019  SV  ICH. Glorinda  kmč  V1, ISPU-V  Iva
   Nová Baňa SK  z Šardanu  veteránů  Vítěz SV veterán  Řehánková
           
 19.05.2019  SVK  CH. Bumble-Bee  kmč  V1, CAC, ISPU  Iva
   Nová Baňa SK  z Gloribamu  otevřená    Řehánková
           
 19.05.2019  MVP  Jennifer Jennie  kmps  V2  Daniela
   Litoměřice  Malý kavalír  veteránů    Ullrichová
           
 19.05.2019  MVP  Chottans  kmčstř  V1  Daniela
   Litoměřice  Raw Model  veteránů    Ullrichová
           
 19.05.2019  MVP  CH. Chippie  kmčstř  V1, CAC  Martina
   Litoměřice  z Devonu  otevřená  CACIB, BOB  Halířová
           
 11.05.2019  KV  CH. Chippie  kmčstř  V1, VT, KV  Martina
   Hlučín  z Devonu  vítězů  BIG II.  Halířová
           
 05.05.2019  MVP  CH. Chippie  kmčstř  V1, CAC  Martina
   Lučenec SK  z Devonu  šampionů  CACIB, BOS  Halířová
           
 04.05.2019  MVP  CH. Chippie  kmčstř  V1, CAC  Martina
   Lučenec SK  z Devonu  otevřená  CACIB, BOS  Halířová
           
 28.04.2019  MVP  CH. Alex  kmps  V1, CWC  Blanka
   Opole PL  z Černého nebe  šampionů  res. CACIB  Marković
           
 28.04.2019  MVP  Bumble-Bee  kmč  V1, CWC  Iva
   Opole PL  z Gloribamu  otevřená  res. CACIB  Řehánková
           
 28.04.2019  MVP  CH. Chippie  kmčstř  V2  Martina
   Opole PL  z Devonu  otevřená    Halířová
           
 21.04.2019  MVP  Sněhurka Benavente  ksps  V1, CAJC  Dagmar
   Praha  Top Target  mladých  BOJ, BOB  Rodinová
           
 21.04.2019  MVP  CH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC  Dagmar
   Praha  Alarm Beskyd  šampionů  CACIB, BOS  Rodinová
           
 21.04.2019  MVP  Jennifer Jennie  kmps  V1  Daniela
   Praha  Malý kavalír  veteránů    Ullrichová
           
 21.04.2019  MVP  Emma  kmč  V1, CAC  Dagmar
   Praha  Benavente Moravia  mezitřída  CACIB, BOB  Rodinová
           
 21.04.2019  MVP  CH. Chottans  kmčstř  V1  Daniela
   Praha  Raw Model  veteránů  BOV  Ullrichová
           
 21.04.2019  MVP  Sumantu  kmčstř  V2  Dagmar
   Praha  Hajan Polonia  mladých    Rodinová
           
 20.04.2019  MVP  CH. Hypersonic  kmčstř  V1, CAC  Miloš
   Maribor SLO  Whisper of Wind  šampionů  CACIB  Richter
           
14.04.2019  MVP  Sněhurka Benavente  ksps  V1, CAJC  Dagmar
   Č. Budějovice  Alarm Beskyd  mladých  BOJ, BOS  Rodinová
           
14.04.2019  MVP  CH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC  Dagmar
   Č. Budějovice  Alarm Beskyd  mezitřída  CACIB, BOB  Rodinová
           
 14.04.2019  MVP  CH. Alex  kmps  V1, CAC  Blanka
   Č. Budějovice  z Černého nebe  šampionů  res. CACIB  Marković
           
 14.04.2019  MVP  Emma  kmč  V1, CAC  Dagmar
   Č. Budějovice  Benavente Moravia  otevřená  CACIB, BOB  Rodinová
           
 14.04.2019  MVP  Sumantu  kmčstř  V1, CAJC  Dagmar
   Č. Budějovice  Hajan Polonia  mladých  BOJ, BOB, J-BIG
 Rodinová
           
 13.04.2019  CKV  Sněhurka Benavente  ksps  V1, CAJC, ČKŠ-J  Dagmar
   Netolice  Top Target  mladých  ISPU-J, Kl. vítěz-J  Rodinová
           
 13.04.2019  CKV  CH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC, ČKŠ  Dagmar
   Netolice  Alarm Beskyd  vítězů  ISPU, Klub. vítěz  Rodinová
           
 13.04.2019  CKV  CH. Alex  kmps  V1, CAC, ČKŠ  Blanka
   Netolice  z Černého nebe  vítězů  ISPU  Marković
           
 13.04.2019  CKV  Emma  kmč  V1, CAC, ČKŠ, ISPU  Dagmar
   Netolice  Benavente Moravia  mezitřída  Klub. vítěz, BOB  Rodinová
           
 13.04.2019  CKV  Sumantu  kmčstř  VN1  Dagmar
   Netolice  Hajan Polonia  dorostu    Rodinová
           
 07.04.2019  NVP  CH. Ernie  kvč  V1, CAC  Renata
   Ostrava  od Devíti vrb  vítězů    Homolová
           
 07.04.2019  NVP  Zaira  kmps  V1, CAC  Josef
   Ostrava  z Roznetu  mezitřída  NV  Pírko
           
 07.04.2019  NVP  Filuta  kmps  V1, CAJC  Kateřina
   Ostrava  z Šenovského Slivníku  mladých    Řepišťáková
           
 07.04.2019  NVP  CH. Chippie  kmčstř  V1, CAC  Martina
   Ostrava  z Devonu  vítězů  NV, BOB  Halířová
           
 06.04.2019  CSV  CH. Albayzin  kvps  V1, CAC, ČKŠ, ISPU  Veronika
   Ostrava  PS  vítězů  Vítěz roku, BOB  Fialová
           
 06.04.2019  CSV  Charlotte  kvč  V1, CAC, ČKŠ  Zbyněk
   Ostrava  od Devíti vrb  mezitřída  ISPU  Kučera
           
 06.04.2019  CSV  CH. Ernie  kvč  V2, res. CAC  Renata
   Ostrava  od Devíti vrb  vítězů  res. ČKŠ  Homolová
           
 06.04.2019  CSV  ICH. Fargo  ksps  V1  Magda
   Ostrava  Alarm Beskyd  čestná  BIS II. čestná  Mihulová
           
 06.04.2019  CSV  CH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC, ČKŠ, ISPU  Dagmar
   Ostrava  Alarm Beskyd  vítězů  Vítěz roku  Rodinová
           
 06.04.2019  CSV  Moonlight Shadow  kmps  V1, ČKŠ-V, ISPU-V  Daniela
   Ostrava  Malý kavalír  veteránů  Vít. roku-V, BOV  Ullrichová
           
 06.04.2019  CSV  Unna Jingl Quentin  kmps  V1  Barbara
   Ostrava  z Barokamu  otevřená    Melcrová
           
 06.04.2019  CSV  Zaira  kmps  V1, CAC, ČKŠ  Josef
   Ostrava  z Roznetu  mezitřída  ISPU  Pírko
           
 06.04.2019  CSV  Sophia  kmps  VN1  Kateřina
   Ostrava  Astronaut  štěňat  BIS II. štěně  Řepišťáková
           
 06.04.2019  CSV  ICH. Quentin Owen  kmps  V1  Miloš
   Ostrava  z Barokamu  čestná  BIS I. čestná  Richter
           
 06.04.2019  CSV  CH. Alex  kmps  V1, CAC, ČKŠ  Blanka
   Ostrava  z Černého nebe  vítězů  ISPU  Marković
           
 06.04.2019  CSV  Nord Storm  kmps  V1, CAC, ČKŠ  Barbara
   Ostrava  More Ocharovania  otevřená  ISPU  Melcrová
           
 06.04.2019  CSV  Filuta  kmps  V1, CAJC, ČKŠ-J  Kateřina
   Ostrava  z Šenovského Slivníku  mladých  ISPU-J, Vít.roku-J  Řepišťáková
           
 06.04.2019  CSV  ICH. Glorinda  kmč  V1, ČKŠ-V, ISPU-V  Iva
   Ostrava  z Šardanu  veteránů  Vítěz roku-V, BOV
 BIS II. veterán
 Řehánková
           
 06.04.2019  CSV  Emma  kmč  V1, CAC, ČKŠ, ISPU  Dagmar
   Ostrava  Benavente Moravia  mezitřída  Vítěz roku, BOB
 BIS III. malý
 Rodinová
           
 06.04.2019  CSV  Bricassarte  kmč  V1  Eva
   Ostrava  z Gloribamu  otevřená    Raszková
           
 06.04.2019  CSV  Roxi Rottary  kmčstř  V1, ČKŠ-V, ISPU-V  Daniela
   Ostrava  Malý kavalír  veteránů  Vítěz roku-V, BOV  Ullrichová
           
 06.04.2019  CSV  CH. Chippie  kmčstř  V1, CAC, ČKŠ  Martina
   Ostrava  z Devonu  vítězů  ISPU  Halířová
           
 06.04.2019  CSV  Kalahari  kmčstř  VN1  Josef
   Ostrava  Whisper of Wind  štěňat  BIS štěně III.  Pírko
           
 06.04.2019  CSV  CH. Hypersonic  kmčstř  V1, CAC, ČKŠ  Miloš
   Ostrava  Whisper of Wind  vítězů  ISPU  Richter
           
 06.04.2019  CSV  Sumantu  kmčstř  VN1  Dagmar
   Ostrava  Hajan Polonia  dorostu  BIS dorost I.  Rodinová
           
 30.03.2019  OKV  Amisa  ksps  V1, ČKŠ  Kateřina
   Ml. Boleslav  Koberno Czech  otevřená    Řepišťáková
           
 30.03.2019  OKV  CH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, ČKŠ, OKV  Dagmar
   Ml. Boleslav  Alarm Beskyd  vítězů    Rodinová
           
 30.03.2019  OKV  Moonlight  Shadow  kmps  V1, VT, ČKŠ-V  Daniela
   Ml. Boleslav  Malý kavalír  veteránů    Ullrichová
           
 30.03.2019  OKV  Winning Charm  kmps  VN1  Daniela
   Ml. Boleslav  Hajan Polonia  dorostu    Ullrichová
           
 30.03.2019  OKV  CH. Roxi Rottary  kmčstř  V1, VT, ČKŠ-V  Daniela
   Ml. Boleslav  Malý kavalír  veteránů  BIS veterán  Ullrichová
           
 16.03.2019  NVP  Nord Storm  kmps  V1, CWC  Barbara
   Zakrzów PL  More Ocharovania  mezitřída    Melcrová
           
 24.02.2019  NVP  Ully Jingl Quentin  kmps  V1, CAC  Josef
   Bratislava SK  z Barokamu  otevřená    Pírko
           
 24.02.2019  NVP  Zaira  kmps  V1, CAC  Josef
   Bratislava SK  z Roznetu  mezitřída    Pírko
           
 24.02.2019  NVP  Kalahari  kmčstř  VN1  Josef
   Bratislava SK  Whisper of Wind  štěňat    Pírko
           
 24.02.2019  NVP  CH. Hypersonic  kmčstř  V1, CAC  Miloš
   Bratislava SK  Whisper of Wind  šampionů  Vítěz Slov., BOB  Richter
           
 23.02.2019  Victory Show  Zaira  kmps  V1, CAJC  Josef
   Bratislava SK  z Roznetu  mladých  Victory J.Winner  Pírko
           
 23.02.2019  Puppy Show  Kalahari  kmčstř  VN1,m.puppy W  Josef
   Bratislava SK  Whisper of Wind  štěňat  minor puppy BOB  Pírko
           
 23.02.2019  Victory Show  CH. Hypersonic  kmčstř  V1, CAC  Miloš
   Bratislava SK  Whisper of Wind  šampionů  Victory Winner  Richter
           
 03.02.2019  MVP  CH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC  Dagmar
   Brno  Alarm Beskyd  mezitřída  CACIB, BOS  Rodinová
           
 03.02.2019  MVP  CH. Alex  kmps  V1, CAC  Blanka
   Brno  z Černého nebe  mezitřída  CACIB, BOS  Marković
           
 03.02.2019  MVP  CH. Hypersonic  kmčstř  V1, CAC  Miloš
   Brno  Whisper of Wind  šampionů  CACIB  Richter
           
 03.02.2019  MVP  Sumantu  kmčstř  VN1  Dagmar
   Brno  Hajan Polonia  dorostu    Rodinová
           
 02.02.2019  MVP  CH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC  Dagmar
   Brno  Alarm Beskyd  mezitřída    Rodinová
           
 02.02.2019  MVP  CH. Hypersonic  kmčstř  V1, CAC  Miloš
   Brno  Whisper of Wind  šampionů  CACIB, BOB  Richter
           
 02.02.2019  MVP  Sumantu  kmčstř  VN1  Dagmar
   Brno  Hajan Polonia  dorostu    Rodinová
           
 27.01.2019  MVP Nitra  Sněhurka Benavente  ksps  V1, CAJC  Dagmar
   SK  Top Target  mladých    Rodinová
           
 27.01.2019  MVP Nitra  JCH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC  Dagmar
   SK  Alarm Beskyd  mezitřída    Rodinová
           
 27.01.2019  MVP Nitra  Alex  kmps  V1, CAC  Blanka
   SK  z Černého nebe  mezitřída    Marković
           
 26.01.2019  MVP Nitra  Sněhurka Benavente  ksps  V1, CAJC  Dagmar
   SK  Top Target  mladých    Rodinová
           
 26.01.2019  MVP Nitra  JCH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC  Dagmar
   SK  Alarm Beskyd  mezitřída    Rodinová
           
 26.01.2019  MVP Nitra  Alex  kmps  V1, CAC  Blanka
   SK  z Černého nebe  mezitřída  res. CACIB  Marković
           
 25.01.2019  MVP Nitra  Sněhurka Benavente
 ksps  V1, CAJC  Dagmar
   SK  Top Target  mladých    Rodinová
           
 25.01.2019  MVP Nitra  JCH. Kouzelník Benavente  ksps  V1, CAC  Dagmar
   SK  Alarm Beskyd  mezitřída    Rodinová
           
 25.01.2019  MVP Nitra  Alex  kmps  V1, CAC  Blanka
   SK  z Černého nebe  mezitřída    Marković
           
 18.01.2019  MVP  Ully Jingl Quentin  kmps  V2  Josef
   Lubin PL  z Barokamu  otevřená    Pírko
           
 18.01.2019  MVP  CH. Hypersonic  kmčstř  V1, CWC  Miloš
   Lubin PL  Whisper of Wind  otevřená  res. CACIB  Richter
           
 13.01.2019  Hanácká NVP  Ully Jingl Quentin  kmps  V1, CAC  Josef
   Brno  z Barokamu  otevřená  NV, BOS  Pírko
           
 13.01.2019  Hanácká NVP  Zaira  kmps  V2  Josef
   Brno  z Roznetu  mladých    Pírko
           
 13.01.2019  Hanácká NVP  Alex  kmps  V1, CAC  Blanka
   Brno  z Černého nebe  mezitřída    Marković
           
 13.01.2019  Hanácká NVP  Filuta  kmps  V1, CAJC  Kateřina
   Brno  z Šenov. Slivníku  mladých    Řepišťáková
           
 13.01.2019  Hanácká NVP  CH. Chippie  kmčstř  V1, CAC  Martina
   Brno  z Devonu  mezitřída    Halířová
           
 13.01.2019  Hanácká NVP  CH. Hypersonic  kmčstř  V1, CAC  Miloš
   Brno  Whisper of Wind  vítězů  NV, BOB  Richter

 

Výstavní úspěchy 2017:pdf velka

 Výstavní úspěchy 2016:pdf velka

Výstavní úspěchy 2015:
pdf velka

Výstavní úspěchy 2014: pdf velka           Výstavní úspěchy 2018: pdf velka

Copyright © 2014. All Rights Reserved.